PENTA BANYO

Çeyrek asırdır mutfak armatürleri, banyo bataryaları, duş sistemleri ve banyo aksesuarları alanında faaliyet gösteren PENTA, sektöründe Türkiye'nin en geniş ürün yelpazesine sahip markalarından biridir.

Kırktan fazla farklı seri ve koleksiyonuyla müşterilerine zengin seçenekler sunan PENTA; inovatif, çevre dostu ve su tasarrufu sağlayan ürünleri ile mimari projelerinize ve uygulamalarınıza değer katmaktadır.

Altın, antik, bronz, siyah ve çok daha fazla renk seçeneği ile sergilediği ürünler, satış sonrası servis desteğiyle birlikte seçkin yapı malzeme, seramik showroomları ve yapı marketler aracılığıyla sizlere ulaştırılmaktadır.

Türkiye'nin dört bir yanındaki hastaneler, okullar, oteller ve tatil köyleri gibi çeşitli projelerde tercih edilen PENTA, kalitesi ve güvenilirliği ile sadece yurt içinde değil, otuzdan fazla ülkeye gerçekleştirdiği ihracatla da global bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

PENTA, sunduğu geniş ürün gamı ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla, her türlü ihtiyaca yönelik çözümler üretmeye ve sektördeki lider konumunu daha da güçlendirmeye devam etmektedir.

Penta koleksiyon image 1

Yurtiçi & Yurtdışı Fuar Katılımları
Penta Banyo, Dünyayı Büyülüyor

Penta Banyo, yurt içi ve yurt dışı fuarlara katılarak ürünlerini global pazarlara sunuyor. Bu fuarlarda, yeni ürünler tanıtılıyor, potansiyel müşterilerle ve bayilerle görüşmeler gerçekleştiriliyor.

FUARLAR

Penta Online Kurumsal Katalog

Penta Banyo'nun tüm ürün yelpazesini kapsayan kurumsal katalog, banyonuzu yenilemek veya yeni bir banyo tasarlamak için ihtiyacınız olan tüm bilgileri içeriyor. Bataryalar, duş sistemleri, banyo aksesuarları, gömme rezervuarlar, stop vanalar ve daha fazlası... Tüm Kurumsal e-Katalog ve Koleksiyon Katalogları PDF İndirmeler

Penta Güncel Kurumsal e-Katalog ve Online Pdf

Penta Banyo - 2023

e-Katalog
Penta Kurumsal tüm e-Katalog ve Online Koleksiyon Pdf katalogları

Koleksiyon Katalogları

Tüm Koleksiyonlar

Türkiye'den 30 Ülkeye İhracat

Türkiye’nin bütün bölgelerinde Hastane, okul, otel, tatil köyü projelerinin tercihi olan Penta; otuzdan fazla ülkeye ihraç edilmektedir.

Biz mekanlarımızın ışıltısı olan suya “keyif” katmayı seviyoruz.

Bizce suya dair olan her şey güzel olmalı. Malzemeye şekil vermeli sudan ilham alan bakışımız. Hareleriyle, dalgalarıyla, asaletiyle, yalınlığı ve heyecanıyla sudan biçimler oluşturmayı seviyoruz.

Bizce suya dair her şey işlevsel olmalı. Bazen ağır ağır akmalı, bazen hızlı, kimi zaman köpürerek kimi zaman tanelenerek. Biz onun karakterini akışında keşfetmeyi seviyoruz.

Bizce suya dair her şey geleceği düşünmeli. Dünyanın ve yaşamın sorumluluğunu yüklenerek tasarrufu akışkanlığa dönüştürmeli. Biz, emanet aldığımız ve miras bırakacağımız insanlığın ortak geleceği için doğaya duyarlı armatür üretmeyi seviyoruz.

Banyolara ve mutfaklara “keyif” getirmeyi seviyoruz...

Penta koleksiyon capella
Haber bültenimize abone olun!

Penta banyo ve mutfak ürünleriyle ilgili en son haberleri kaçırmayın! Enerjiden ve sudan tasarruf edeceksiniz...