Suyunuza yeni bir hayat verin

Projenize dahil edilecek ürünleri seçin, ardından yapılandırın ve işlemelerinize yerleştirin. Moodboard'larınıza hayat verin ve müşterilerinizle paylaşın. İstediğiniz tüm değişiklikleri yapın ve sunumları birkaç dakika içinde gözden geçirin. Hepsi bir arada dijital çalışma alanında yepyeni bir şekilde tasarlamaya başlayın.

PROJE OLUŞTUR
Projeniz için ürünleri, malzemeleri ve bitişleri seçin

İhtiyacınız olan ürünleri resmi marka kataloglarından seçin ve üzerinde çalıştığınız evin, ofisin veya binanın her odası için düzenleyin. Seçilen her ürün, kaplama ve malzeme, mevcut binlerce varyasyon arasından seçilerek yapılandırılabilir ve özelleştirilebilir.

Bir proje ruh hali panosu oluşturun ve ürünleri farklı alanlara yerleştirin

Proje ayarlarının fotoğraflarını ve işlemelerini ekleyin. Müşterilerinize fiziksel ortamdaki malzemeleri, bitişleri ve mobilyaların bir görünümünü sağlamak için seçilen ürünleri her fotoğrafta etiketleyebilirsiniz.

Projeleri çalışma ekibinizle veya müşterilerinizle paylaşın

Ekibinize veya müşterinize proje fikirlerinizi bildirin, projenizi pdf formatında bir araya getirin veya çalışma ortamınızı doğrudan çevrimiçi paylaşın. Bir projeyi gerçek zamanlı olarak sayısız kez düzenleyebilecek ve yeniden oluşturabileceksiniz.

Haber bültenimize abone olun!

Penta banyo ve mutfak ürünleriyle ilgili en son haberleri kaçırmayın! Enerjiden ve sudan tasarruf edeceksiniz...